BFC241677504
MFR.Part #
BFC241677504
JLCPCB Part #
C3808858
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 25V、63V 750nF ±2% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS