BFC241674304
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC241674304
JLCPCB Part #
C3786873
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 25V、63V 430nF ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS