BFC241641304
MFR.Part #
BFC241641304
JLCPCB Part #
C3795726
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 130nF 25V、63V ±2% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS