BFC241612404
MFR.Part #
BFC241612404
JLCPCB Part #
C3787799
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 240nF 25V、63V ±2% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS