BFC238584132
MFR.Part #
BFC238584132
JLCPCB Part #
C6514853
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 1.3nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS