BFC238583182
MFR.Part #
BFC238583182
JLCPCB Part #
C3803400
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1.8nF 700V、2kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS