BFC238582132
MFR.Part #
BFC238582132
JLCPCB Part #
C3805504
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 1.3nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS