BFC238566362
MFR.Part #
BFC238566362
JLCPCB Part #
C3792794
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 3.6nF 700V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS