BFC238563183
MFR.Part #
BFC238563183
JLCPCB Part #
C3802230
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 18nF 700V、2kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS