BFC238562182
MFR.Part #
BFC238562182
JLCPCB Part #
C3801033
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 1.8nF 700V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS