BFC238562153
MFR.Part #
BFC238562153
JLCPCB Part #
C6132349
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 15nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS