BFC238561122
MFR.Part #
BFC238561122
JLCPCB Part #
C3799548
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 1.2nF 700V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS