BFC238560472
MFR.Part #
BFC238560472
JLCPCB Part #
C3800641
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 4.7nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS