BFC238560153
MFR.Part #
BFC238560153
JLCPCB Part #
C3790671
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 15nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS