BFC238554273
MFR.Part #
BFC238554273
JLCPCB Part #
C3798472
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 27nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS