BFC238553432
MFR.Part #
BFC238553432
JLCPCB Part #
C3808115
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 4.3nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS