BFC238553163
MFR.Part #
BFC238553163
JLCPCB Part #
C3795692
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 16nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS