BFC238553153
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238553153
JLCPCB Part #
C3781345
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 15nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS