BFC238551752
MFR.Part #
BFC238551752
JLCPCB Part #
C3788541
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 550V、1.6kV 7.5nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS