BFC238550362
MFR.Part #
BFC238550362
JLCPCB Part #
C3791667
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 3.6nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS