BFC238501472
MFR.Part #
BFC238501472
JLCPCB Part #
C3796876
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 4.7nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS