BFC238374163
MFR.Part #
BFC238374163
JLCPCB Part #
C3789569
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 16nF 900V、2.5kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS