BFC238371563
MFR.Part #
BFC238371563
JLCPCB Part #
C3805314
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 56nF 900V、2.5kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS