BFC238371182
MFR.Part #
BFC238371182
JLCPCB Part #
C3806511
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.8nF 900V、2.5kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS