BFC238370473
MFR.Part #
BFC238370473
JLCPCB Part #
C7086395
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 47nF 900V、2.5kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS