BFC238370303
MFR.Part #
BFC238370303
JLCPCB Part #
C3790617
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 30nF 900V、2.5kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS