BFC238370152
MFR.Part #
BFC238370152
JLCPCB Part #
C3784500
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5nF 900V、2.5kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS