BFC238364132
MFR.Part #
BFC238364132
JLCPCB Part #
C3807457
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS