BFC238363392
MFR.Part #
BFC238363392
JLCPCB Part #
C3791270
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 3.9nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS