BFC238363272
MFR.Part #
BFC238363272
JLCPCB Part #
C7086393
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 2.7nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS