BFC238363202
MFR.Part #
BFC238363202
JLCPCB Part #
C3809996
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 2nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS