BFC238361752
MFR.Part #
BFC238361752
JLCPCB Part #
C3795892
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 7.5nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS