BFC238361362
MFR.Part #
BFC238361362
JLCPCB Part #
C3808220
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 3.6nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS