BFC238361222
MFR.Part #
BFC238361222
JLCPCB Part #
C3800858
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS