BFC238361122
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238361122
JLCPCB Part #
C5953451
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS