BFC238360563
MFR.Part #
BFC238360563
JLCPCB Part #
C3799147
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 56nF 700V、2kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS