BFC238360273
MFR.Part #
BFC238360273
JLCPCB Part #
C3808005
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 27nF 700V、2kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS