BFC238360182
MFR.Part #
BFC238360182
JLCPCB Part #
C3791552
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 1.8nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS