BFC238356302
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238356302
JLCPCB Part #
C3806206
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 3nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS