BFC238353392
MFR.Part #
BFC238353392
JLCPCB Part #
C3794099
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 3.9nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS