BFC238353113
MFR.Part #
BFC238353113
JLCPCB Part #
C3786980
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS