BFC238351272
MFR.Part #
BFC238351272
JLCPCB Part #
C3782533
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 2.7nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS