BFC238351153
MFR.Part #
BFC238351153
JLCPCB Part #
C3782603
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS