BFC238351124
MFR.Part #
BFC238351124
JLCPCB Part #
C6131332
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 120nF 550V、1.6kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS