BFC238346362
MFR.Part #
BFC238346362
JLCPCB Part #
C3796892
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 3.6nF 500V、1.4kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS