BFC238346332
MFR.Part #
BFC238346332
JLCPCB Part #
C3808953
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 3.3nF 500V、1.4kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS