BFC238344913
MFR.Part #
BFC238344913
JLCPCB Part #
C3811597
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.4kV 91nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS