BFC238343133
MFR.Part #
BFC238343133
JLCPCB Part #
C3811487
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 13nF 500V、1.4kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS