BFC238342333
MFR.Part #
BFC238342333
JLCPCB Part #
C3802478
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 33nF 500V、1.4kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS