BFC238334753
MFR.Part #
BFC238334753
JLCPCB Part #
C3801178
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 75nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS